Kurumsal

Firmamız 1994 yılında kurulmuş olup Türkiye'nin her bölgesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana yapmış olduğu başarılı işlerle piyasada söz sahibi olan firmamız özellikle sanayi yapıları inşaatında Trakya bölgesinde kendi kulvarındaki firmalar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Yapmış olduğu işlerden edindiği tecrübeler ve sahip olduğu makine, ekipman ve profesyonel elemanlarıyla günümüzde birçok sanayi kuruluşunun çözüm ortağı olmuştur.

Projelerinizi profesyonelce yürüterek, zamanında ve sorunsuz teslim ediyoruz.


Çalışma alanlarımızda prefabrik, betonarme, çelik sanayi yapıları inşaatı, bunlara ilave olarak yine sanayi tesislerinin ihtiyacı olan su depoları, arıtma tesisleri, kazan daireleri inşaatında da firmamız siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Bunlara ilave olarak bugüne kadar yapmış olduğu konut inşaatları, özel ve kamu kuruluşlarına yapmış olduğu inşaat taahhüt işleri, izolasyon işleri, hafriyat ve peyzaj işleri ve kamu ihalelerinde firmamız adından söz ettirmektedir.

Tecrübeli teknik kadromuz, işçilerimiz ve iş makinelerimizle günümüzün teknolojisinin yenilik ve kolaylıklarından faydalanmakta, aldığımız işleri amacına ve tekniğine uygun olarak zamanında kusursuz biçimde tamamlamaktayız.